Konkurencyjne ceny
Bogaty wybór wzorów i kolorów
Darmowe próbki
Realizacja zamówień “od ręki”
Bezpłatna dostawa przy zamówieniu powyżej 200 zł
Bezpieczne zakupy

Żaluzje drewniane – ekskluzywne osłony okienne

W latach 90-tych w naszych oknach królowały żaluzje aluminiowe. Były to tanie oraz funkcjonalne zasłony okienne. W dzisiejszych czasach żaluzje ponownie wracają do łask. Są coraz częściej wybieraną osłoną okienną. Obecnie ogromną popularnością cieszą się żaluzje drewniane. Spełniają swoją funkcję nie tylko w domach i mieszkaniach, ale również w pomieszczeniach typu gabinety SPA, apartamenty, biura. Nic dziwnego. Drewno zawsze będzie pożądanym elementem wystroju wnętrz. W zabieganym świecie człowiek dąży do kontaktu z naturą. Wprowadzenie elementów naturalnych w aranżacji będzie doskonałym rozwiązaniem.

Żaluzje drewniane czyli komfort i elegancja

Żaluzje były od lat stosowane jako przesłona okna. Już w czasach starożytnych były znane. Oficjalnie w 1812 roku francuski stolarz Cochot otrzymał patent na żaluzje. Obecnie żaluzje są nie tylko praktyczne, ale również piękne. W sklepie plisso żaluzje zamówisz idealnie pod wymiar swojego okna. Bogaty wybór kolorów drewnianych piórek w łatwy sposób pozwala na dowolną aranżację wnętrza. Żaluzje pasują zarówno do stylu klasycznego, jak i nowoczesnego. Będą pięknie prezentować się na dużych przeszkleniach okien. Montaż żaluzji również nie stanowi problemu. Nasza instrukcja krok po kroku pomoże przejść przez kolejne etapy. Dzięki specjalnym wieszakom żaluzje drewniane mogą być również zamontowane w sposób bezinwazyjny.

Żaluzje drewniane

Doskonała jakość żaluzji drewnianych

Żaluzje drewniane dostępne w naszym sklepie są wykonane z najwyższej jakości drewna lipowego oraz egzotycznego drewna Abachi (kolekcja Rustic).  Naszym dostawcą jest renomowany producent osłon okiennych Vertex S.A. Każda osłona spełnia rygorystyczne normy bezpieczeństwa.

Zobacz więcej informacji na temat żaluzji drewnianych renomowanego producenta Vertex S.A.

Dla osób ceniących ekologię i naturę

Tego typu osłona okienna cieszy się szczególnym uznaniem osób kochających naturę we wnętrzu. Żaluzje mogą być sterowane ręcznie lub elektrycznie. Wystarczy jedno naciśnięcie pilota. Niezwykle estetyczny wygląd żaluzji sprawia, że wnętrze nabierze nowego blasku.

Zobacz żaluzje w sklepie plisso i skonfiguruj swoje zamówienie.

Zapytaj naszych Doradców o żaluzje. Pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie do Twoich potrzeb. Każda osłona produkowana jest na indywidualne zamówienie. Gwarantuje to doskonałe dopasowanie do okna. Jeżeli w naszej kolekcji nie znalazłeś odpowiedniego koloru. Nie ma problemu. Skontaktu się z nami.