Konkurencyjne ceny
Bogaty wybór wzorów i kolorów
Darmowe próbki
Realizacja zamówień “od ręki”
Bezpłatna dostawa przy zamówieniu powyżej 200 zł
Bezpieczne zakupy

Plisy okienne

Plisy

Skorzystaj z opcji filtrów  i wybierz Twoją tkaninę do plis okiennych obsługiwanych uchwytem. A następnie kliknij na wybraną tkaninę i przejdź do konfiguratora produktu. Możesz zamówić bezpłatne próbki tkanin. Dokładną wycenę produktu poznasz po wypełnieniu wszystkich kroków w konfiguratorze. Plisy produkowane są na wymiar, dlatego cena uzależniona jest m.in. od wymiarów, rodzaju tkaniny, czy koloru osprzętu.

Termin realizacji od 48 godzin do 7 dni roboczych w zależności od produktu.

Masz pytania? Zadzwoń.

Monika
Monika odpowie na każde pytanie związane z osłonami okiennymi i pomoże dobrać najlepsze rozwiązanie.

+48 696 015 886

Kategorie produktów

Filtry

Kolor tkaniny

Zaciemnienie

Kolor osprzętu

Rodzaj tkaniny

Dostępne produkty: 219

Sortuj wg
Plisy

Skorzystaj z opcji filtrów  i wybierz Twoją tkaninę do plis okiennych obsługiwanych uchwytem. A następnie kliknij na wybraną tkaninę i przejdź do konfiguratora produktu. Możesz zamówić bezpłatne próbki tkanin. Dokładną wycenę produktu poznasz po wypełnieniu wszystkich kroków w konfiguratorze. Plisy produkowane są na wymiar, dlatego cena uzależniona jest m.in. od wymiarów, rodzaju tkaniny, czy koloru osprzętu.

Termin realizacji od 48 godzin do 7 dni roboczych w zależności od produktu.

Masz pytania? Zadzwoń.

Monika
Monika odpowie na każde pytanie związane z osłonami okiennymi i pomoże dobrać najlepsze rozwiązanie.

+48 696 015 886

Dostępne w Plisso rolety okienne plisowane to nowoczesny system osłon okiennych, który charakteryzuje przede wszystkim wyjątkowy minimalizm i elegancja. Ich nowatorski i przy tym uniwersalny wygląd pasuje do każdego typu wnętrza, zarówno do pomieszczeń mieszkalnych, jak i lokali użytkowych: biur, gabinetów kosmetycznych, salonów fryzjerskich, sal konferencyjnych, hoteli czy klubów nocnych. Bez względu na zastosowany styl wykonania, plisy okienne zawsze są wyborem idealnym. Uzupełniają zarówno tradycyjne wnętrza, wprowadzając do nich nutę elegancji i nowoczesności, jak i minimalistyczne, urządzone zgodnie z najnowszymi trendami i pełne innowacyjnych rozwiązań.

Plisy okienne obsługiwane uchwytem

Funkcjonalność i piękno rolet plisowanych

Jedną z największych zalet plis jest ich wyjątkowo prosta obsługa oraz montaż połączone z ogromnymi możliwościami konfiguracji położenia. W odróżnieniu od standardowych żaluzji i rolet modele plisowane umożliwiają ustawienie ich na każdej wysokości okna, a także nie tylko podciągnięcie lameli w górę czy opuszczenie ich w dół bądź rozchylenie, ale przeniesienie całości rolety na środek okna i każdą inną wysokość. Takie nowoczesne rozwiązanie umożliwia idealne dostosowanie poziomu ułożenia plis do pogody panującej na zewnątrz budynku. Można sterować nimi w odniesieniu do kąta padania promieni słonecznych, a więc najdokładniej zabezpieczyć pomieszczenie przed nadmiernym nagrzewaniem się. To także doskonały sposób na zapewnienie pełnej intymności. Plisy zaciągnięte w całości w pełni chronią dostęp osób trzecich do wnętrza pomieszczenia, co sprawdzi się doskonale zarówno w warunkach mieszkalnych, jak i hotelowych czy pracowniczych.

Co więcej, szeroka gama kolorystyczna i wzornicza dostępna w naszym sklepie pozwala na dopasowanie plis do okna znajdującego się w każdym wnętrzu. Zastosowanie jednakowych wzorów i tej samej barwy zapewnia wszystkim pomieszczeniom spójność i umożliwia wybór dokładnie pod kolorystykę dominującą w danej przestrzeni. Jest to związane z najwyższą jakością oferowaną przez renomowanego producenta i odpowiednią ceną. W Plisso znajdą Państwo tanie plisy na wymiar, które odmienią Państwa wnętrze, dodając mu nutę nowoczesnego, eleganckiego charakteru.

Plisy okienne na wymiar

W naszym sklepie jest szeroki wybór kolorów i wzorów materiałów, który pozwoli na zakup idealnego modelu do wnętrza. Jednak walory estetyczne to niejedyny wyznacznik wyboru; równie istotny jest oczywiście rozmiar zamawianych rolet.

Niestandardowe wymiarowo okna wymagają specjalnych rozwiązań. Plisy okienne na wymiar to idealne rozwiązanie problemu, gdy dysponuje się przeszkleniami o nietypowym rozmiarze czy kształcie. Niezależnie od ich przeznaczenia – czy to budynków mieszkalnych, czy użytkowych – mają Państwo możliwość zamówienia produktów o wielu różnych wymiarach. Wymagania mogą różnić się zależnie od pomieszczenia; niewielkie okna łazienkowe, większe kuchenne i ogromne przeszklenia tarasowe czy biurowe to wyzwanie, którym w pełni sprostają nowoczesne plisy.

Plisy oobsługiwane uchwytem

Na stronie internetowej naszego sklepu z roletami plisowanymi dostępny jest intuicyjny, prosty w obsłudze formularz konfiguracji, który pomoże Państwu w dobraniu idealnie dopasowanego modelu. Na samym wstępie należy wybrać odpowiedni kolor tkaniny – przed podjęciem tego kroku polecamy zamówienie bezpłatnej próbki (możliwość zamówienia za darmo trzech różnych wzorów czy kolorów). Dostępnych jest aż ponad 200 różnych wersji kolorystycznych. Dzięki wcześniejszemu przetestowaniu będą mieli Państwo pewność, że wybrana barwa będzie odpowiednia do planowanej lub obecnej już aranżacji. Kolory widoczne na ekranie mogą nieznacznie różnić się od realnych, w zależności od ustawień graficznych w komputerze lub monitorze.

Na kolejnym etapie podejmują Państwo decyzję dotyczącą oczekiwanego sposobu montażu plis do okien. Istnieją dwie możliwości:

  • roleta plisowana inwazyjna na wymiar – w przypadku tego rodzaju montaż odbywa się bezpośrednio na listwie przyszybowej i wymaga użycia narzędzi oraz podjęcia takich czynności jak wiercenie;Montaż inwazyjny plis
  • roleta plisowana bezinwazyjna na wymiar – ten typ montażu nie wymaga żadnej ingerencji w ramę okienną. Roleta zostaje zamontowana za pomocą wieszaków założonych na ramie okna.Montaż beziwazyjny plis

Ostatni etap wprowadzania informacji do konfiguratora to określenie oczekiwanych wymiarów rolety. W dokonaniu odpowiednich, dokładnych pomiarów wspomoże Państwa krótki film instruktażowy. Ukazuje on jednocześnie sposób montażu plis okiennych. Po wskazaniu wymiarów nasz kalkulator automatycznie obliczy cenę plis na okno na wymiar, dostosowaną indywidualnie do określone potrzeby.

Plisy okienne cennik

W naszym sklepie ceny plis okiennych rozpoczynają się od 98 zł. Cennik jest jednak w pełni zindywidualizowany. Zależnie od wybranego przez Państwa koloru osprzętu, rodzaju montażu oraz wymiarów, system automatycznie wskaże proponowaną cenę rolety plisowanej.

Cennik rolet plisowanych na wymiar daje Państwu pewność, że w przypadku posiadania niewielkiego okna ceny nie będą zawyżone. To także gwarancja idealnego dostosowania osłony do przeszklenia. Ceny plis na okna  są uzależnione od podjętych wcześniej wyborów, a więc ich rodzaju, wzoru czy barwy.

Wszystkie z prezentowanych przez Plisso typów plis zostały wykonane przy pomocy materiałów najwyższej jakości. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi rolety-plisy podwójne – Duoplisso typu honeycomb, których struktura tkaniny przypomina plaster miodu. Zastosowanie w nich podwójnego materiału zmniejsza poziom nagrzewania się pomieszczenia przez promienie słoneczne, podnosząc komfort wypoczynku czy pracy. Z kolei w sezonie jesienno-zimowym system ten zapobiega utracie ciepła z pomieszczenia; Duoplisso działa więc jak izolator temperatury.

Plisy okienne producent

Wszystkie tkaniny wykorzystywane w plisach na wymiar w naszym sklepie internetowym pochodzą od renomowanych, europejskich producentów. Dbając o najwyższą jakość, producent plis zadbał o to, by materiały były odporne na blaknięcie pod wpływem promieni słonecznych oraz łatwe w utrzymaniu w czystości. Mając na uwadze Państwa wygodę i czas, przykładamy najwyższą wagę do pilnej realizacji wszystkich zamówień. Wykonujemy je „od ręki”. Zakup plis online w naszym sklepie, to pewność, że zlecenie  zostanie zrealizowane w ciągu 48 godzin. Oferujemy dodatkowo szybką wysyłkę firmą kurierską, która przy zamówieniach powyżej 200 zł będzie w pełni bezpłatna.

Plisy do okien

Zarówno proponowane przez nas inwazyjne, jak i bezinwazyjne plisy okienne wytwarzane są przez polskiego producenta plis, Vertex S.A., którego jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem. W trosce o najwyższy poziom zadowolenia z usług oferujemy zamówienie plis okiennych na wymiar, których cena uzależniona jest od wskazanych przez Państwa wytycznych. Dzięki nim zakupione rolety-plisy będą właściwie dopasowane do konkretnego okna czy typu przeszklenia i z całą pewnością dostosują się do ogólnej aranżacji wnętrza.

W przypadku jakichkolwiek pytań, zarówno dotyczących cennika rolet plisowanych, jak i producenta czy sposobu montażu bądź dokonywania pomiarów, zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Pracownicy naszego sklepu z przyjemnością pomogą Państwu w idealnym doborze odpowiednich plis i rozwieją wszelkie wątpliwości.