Konkurencyjne ceny
Bogaty wybór wzorów i kolorów
Darmowe próbki
Realizacja zamówień “od ręki”
Bezpłatna dostawa przy zamówieniu powyżej 200 zł
Bezpieczne zakupy

Plisy okienne czyli funkcjonalne osłony okienne

Od dłuższego czasu plisy okienne są coraz częściej wybieraną osłoną okienną. Nic dziwnego, że cieszą się taką popularnością. Są nie tylko funkcjonalne, ale wyróżniają się również wysoką estetyką. Czy żaluzje plisowane sprawdzą się we wnętrzu? Wygląd plis  okiennych sugeruje, że mogą być łatwe do uszkodzenia. Tkaniny plisowane na pozór wyglądają na bardzo delikatne. A czy tak jest w rzeczywistości? Czy wybierając plisy możemy mieć pewność, że zasłona spełni nasze oczekiwania?

Bogaty wybór tkanin plisowanych pozwala na aranżację wnętrza w dowolnym stylu. Ponad 300 kolorów tkanin w kolekcji to możliwość dopasowania żaluzji plisowanych do każdej aranżacji. Tkaniny są odporne na zabrudzenia i uszkodzenia. Pochodzą od najlepszych renomowanych dostawców europejskich. Na szczególną uwagę zasługują tkaniny Duoplisso. Są to tkaniny typu honeycomb o strukturze plastra miodu. Zdecydowanie poprawiają izolację okna. Plisy termoizolacyjne latem zapewniają przyjemny chłód w pomieszczeniu, a zimą zapobiegają uciekaniu ciepła.

Plisy okienne

Plisy w łatwy sposób obsługuję się za pomocą uchwytu. Można je w dowolny sposób ustawić na oknie np. osłaniając środkową część, od góry, czy od dołu. Osłona okienna jest wykonana z należytą starannością. Wszystkie żaluzje plisowane są produkowane na wymiar, co sprawia, że są doskonale dopasowane do okna. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasze plisy okienne spełniały wszelkie Państwa oczekiwania. Wszystkie zamówienia realizujemy “od ręki”, co oznacza, że już nawet na drugi dzień możesz cieszyć się swoim pięknie osłoniętym oknem. Czytelna i prosta instrukcja pozwoli w łatwy sposób zamontować plisy na Twoim oknie. Jeżeli będziesz mieć pytania, nasi Doradcy są do Twojej dyspozycji.

Plisy okienne

 

Zapytaj naszych Doradców o plisy. Pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie do Twoich potrzeb. Każda osłona produkowana jest na indywidualne zamówienie. Gwarantuje to doskonałe dopasowanie do okna. Jeżeli w naszej kolekcji nie znalazłeś odpowiedniego koloru. Nie ma problemu. Skontaktu się z nami. Możemy zamówić dla Ciebie dowolną tkaninę plisowaną.

Zobacz więcej na temat plis na stronie renomowanego producenta plis Vertex S.A.