Konkurencyjne ceny
Bogaty wybór wzorów i kolorów
Darmowe próbki
Realizacja zamówień “od ręki”
Bezpłatna dostawa przy zamówieniu powyżej 200 zł
Bezpieczne zakupy

Plisy

Kategorie produktów

Filtry

Kolor tkaniny

Zaciemnienie

Kolor osprzętu

Rodzaj tkaniny

Dostępne produkty: 212

Sortuj wg
Dlaczego warto wybrać plisy okienne Plisso?
  • W naszej kolekcji znajdziesz ponad 200 kolorów tkanin plisowanych w różnych odcieniach, wzorach oraz o zróżnicowanej strukturze.
  • Mamy w ofercie także plisy podwójne Duoplisso typu honeycomb. Dzięki zastosowaniu podwójnego materiału plisy zdecydowanie poprawiają komfort w pomieszczeniu. Działają jak izolator. Tkanina ma strukturę plastra miodu. Takie rozwiązanie sprawia, że latem w pomieszczeniu temperatura jest przyjemna. Natomiast w okresie zimowym zapobiega utracie ciepła.
  • Wszystkie tkaniny plisowane są od renomowanych producentów europejskich. Są wysokiej jakości oraz odporne na blaknięcie. Łatwo również utrzymać je w czystości.
  • Plisy okienne można również zamontować bezinwazyjnie. Wystarczy, że wybierzesz opcję montażu bezinwazyjnego w konfiguratorze.
  • Pozwalają na płynne regulowanie dopływu światła i stopnia zacienienia wnętrz. Okno można osłonić z góry, z dołu lub ustawić według własnych potrzeb. Prosto i wygodnie.
  • Plisy produkujemy według indywidualnych wymiarów. Dzięki temu masz gwarancję idealnego dopasowania do Twojego okna.
Zastanawiasz się, czy plisa okienna to rozwiązanie dla Ciebie? Gwarantujemy, że będziesz zadowolony w 100%. Plisy pasują do każdego wnętrza i każdego okna. Dodatkowo są bardzo łatwe w montażu. Prosta i czytelna instrukcja krok po kroku pokaże Ci jak zamontować plisę na Twoim oknie. Bogaty wybór kolorów tkanin plisowanych pozwala na dopasowanie do dowolnej aranżacji w domu czy mieszkaniu.

W odróżnieniu od żaluzji czy rolet, plisy można ustawić w dowolnej konfiguracji. Można ustawić je do dołu, od góry czy też na środku okna. Zapewniają intymność. Plisy to doskonała osłona np. do okien na parterze. Chroni przed niepożądanym wzrokiem z zewnątrz. Plisy można np. zamówić w różnych kolorach. Taka kombinacja będzie świetnym rozwiązaniem aranżacyjnym. Plisy to oryginalny dodatek do każdego okna. Nie czekaj, wybierz już dzisiaj swoją plisę okienną Plisso i ciesz się pięknie osłoniętym oknem. Zamówienia realizujemy “od ręki”.