Konkurencyjne ceny
Bogaty wybór wzorów i kolorów
Darmowe próbki
Realizacja zamówień “od ręki”
Bezpłatna dostawa przy zamówieniu powyżej 200 zł
Bezpieczne zakupy

 

Roleta może być mocowana do ściany, sufitu, nadproża lub wewnątrz wnęki okiennej za pomocą uchwytów dołączonych do rolety. Roleta posiada mechanizm koralikowy z hamulcem umożliwiający zatrzymanie rolety w dowolnej pozycji oraz drewniany obciążnik tkaniny. Tkaniny są impregnowane i powlekane warstwą antystatyczną co zapobiega osiadaniu kurzu. Strona zewnętrzna podgumowana odbija promienie słoneczne i zaciemnia okno.


W skład zestawu wchodzi:

– roleta

– zestaw mocowań

– instrukcja montażu

 

 

 

PROMOCJA -50% Roleta materiałowa Marmurkowy Niebieski 200×170

70,50 141,00 

Na stanie

15 zł wysyłka kurierska. Bezpłatna dostawa przy zamówieniu powyżej 200 zł. Wysłki realizujemy wyłącznie na terenie Polski.

Masz pytania? Zadzwoń 696 015 886

UWAGA! Minimalna głębokość listwy przyszybowej do montażu w świetle szyby przy MONTAŻU INWAZYJNYM musi wynosić 12 mm, szczegóły pod przyciskiem poniżej “ZOBACZ JAK ZMIERZYĆ”  lub  kliknij i zobacz film

Kolor drabinki jest automatycznie dobierany pod kolor wybranych piórek. W przypadku jeżeli kolor drabinki ma być inny prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta.

Silnik VS 8/10 radiowy dostępny jest wyłącznie po zaznaczeniu opcji “Rodzaj drabinki” jako “Sznurkowa”.

Prowadzenie boczne sprawia, że żaluzja doskonale przylega do ramy okna.

Żaluzje zaciemniające charakteryzują się tym, że otwory na sznurki wykrojone są blisko krawędzi piórek, a zastosowana drabinka ma zmniejszony skok poprzeczek. Dzięki temu w pozycji zamkniętej niewidoczne są otwory na sznurek. Żaluzje zaciemniające można wykonać tylko z piórek 25 mm.