Konkurencyjne ceny
Bogaty wybór wzorów i kolorów
Darmowe próbki
Realizacja zamówień “od ręki”
Bezpłatna dostawa przy zamówieniu powyżej 200 zł
Bezpieczne zakupy

Okrągły stół we wnętrzu.

Stół to tak zwane serce domu, przy którym toczy się rodzinne życie, jadamy przy nim posiłki, układamy puzzle, czy po prostu siadamy przy nim z laptopem. Musi być wygodny, odpowiednio duży i dopasowany do naszych gustów. Okrągły stół coraz częściej gości w naszych wnętrzach. Nie tylko ze względów estetycznych, ale także ergonomicznych.

Podstawową zaletą okrągłego stołu to brak uprzywilejowanych miejsc, nie ma hierarchii, ponadto każdy z gości może komfortowo rozmawiać z pozostałymi osobami.

Jeśli chodzi o aspekty wizualne, to szlachetny okrągły kształt niewątpliwie dodaje lekkości wnętrzu. Najmodniejsze i najbardziej funkcjonalne stoły to te z jedną nogą. Jeśli chodzi o blaty, to prócz tradycyjnych drewnianych, możemy zastosować także blaty laminowane, które posiadają ogromny wachlarz kolorów i struktur. Można zastosować imitację drewna czy kamienia.

Poniżej przykłady struktur płyt laminowanych, które imitują kamień:

 

Ci, którzy chcą postawić na namiastkę luksusu mogą wybrać stół z marmurowym blatem, który idealnie łączy się z różnymi stylami i strukturami we wnętrzu.

 

Poniżej przykłady marmurowych i drewnianych stołów:

 

Źródło zdjęć: pinterest