Konkurencyjne ceny
Bogaty wybór wzorów i kolorów
Darmowe próbki
Realizacja zamówień “od ręki”
Bezpłatna dostawa przy zamówieniu powyżej 200 zł
Bezpieczne zakupy

Kolor roku 2021

Instytut Pantone co roku przedstawia typy kolorystyczne, które będą królować w aranżacjach wnętrz i modzie. W tym roku to Ultimate Grey (“Uspokajająca szarość”) i Illuminating (“Słoneczna żółć”). To kolory, które niosą siłę i nadzieje. Energiczny żółty i stonowana szarość stanowi świetne połączenie, które również można wykorzystać we wnętrzach np. w postaci dodatków. Osłony okienne w tych kolorach będą stanowić wyrazisty akcent.

 

roleta suita

Rolety w kasetkach Dzień Noc będą doskonale prezentować się we wnętrzu w minimalistycznej aranżacji. W kolekcji w sklepie Plisso znajdziesz różnorodne odcienie żółtego i szarego koloru materiałów do rolet Dzień/Noc – od chłodnych, stonowanych po ciepłe kolory, które pięknie będą prezentować się we wnętrzu. Rolety materiałowe Prest lub Largo są nie tylko funkcjonalną, ale i piękną ozdobą okna. Bogata kolekcja tkanin pozwoli na dowolną aranżację wnętrza.

Zobacz rolety Dzień Noc

Zobacz rolety materiałowe

Plisy

Plisy okienne

Zobacz plisy

 

Zapytaj naszych Doradców o najmodniejsze osłony okienne. Pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie do Twoich potrzeb. Każda osłona produkowana jest na indywidualne zamówienie. Gwarantuje to doskonałe dopasowanie do okna. Jeżeli w naszej kolekcji nie znalazłeś odpowiedniego koloru. Nie ma problemu. Skontaktuj się z nami.