Konkurencyjne ceny
Bogaty wybór wzorów i kolorów
Darmowe próbki
Realizacja zamówień “od ręki”
Bezpłatna dostawa przy zamówieniu powyżej 200 zł
Bezpieczne zakupy

FAQ

Najczęściej zadawane pytania Najczęściej zadawane pytania
 • Dlaczego warto wybrać osłony okienne ze sklepu Plisso.pl?

  Sklep internetowy Plisso.pl jest bezpośrednim dystrybutorem osłon okiennych marki Vertex S.A. – renomowanego producenta najwyższej jakości przesłon okiennych. Zakupione u nas osłony okienne stanowią synonim wysokiej jakości w najlepszej cenie. Oferujemy szeroki wybór plis, rolet, żaluzji, moskitier w rożnych kolorach i wymiarach.

 • W jaki sposób mogę skomponować osłonę okienną, korzystając z oferty sklepu?

  Korzystając z kreatora znajdującego się na naszej stronie www, mogą Państwo w szybki i prosty sposób skomponować własną osłonę okienną i uzyskać jej wycenę.

 • Czy osłony okienne zakupione w sklepie Plisso.pl można zamontować samodzielnie?

  Oczywiście! Zarówno montaż osłon okiennych jest bardzo łatwy i można wykonać go samemu. Jedynym potrzebnym narzędziem będzie śrubokręt lub wkrętarka akumulatorowa. Dzięki czytelnej i przejrzystej instrukcji montażu, dołączonej do sprzedawanych produktów, montaż przesłony będzie łatwy nawet dla osoby, która wykonuje go po raz pierwszy.

 • Ile kosztuje dostawa?

  Przy zakupie powyżej 200 zł dostawa jest darmowa.

 • Czy osłony okienne można samodzielnie czyścić?

  Przed przystąpieniem do samodzielnego czyszczenia osłon okiennych należy zapoznać się z zaleceniami producenta i ściśle się do nich stosować. Nie podejmujmy działań, jeżeli istnieje ryzyko, że podczas czyszczenia osłony mogłyby ulec uszkodzeniu.