Konkurencyjne ceny
Bogaty wybór wzorów i kolorów
Darmowe próbki
Realizacja zamówień “od ręki”
Bezpłatna dostawa przy zamówieniu powyżej 200 zł
Bezpieczne zakupy

Styl skandynawski czyli wnętrze w zgodzie z naturą

Po ciężkim dniu szukamy ukojenia w zaciszu swoich czterech ścian. Człowiek w dawnych czasach żył w zgodzie z natura i jej rytmem. Warto sięgnąć do źródła i poszukać ciekawych rozwiązań dekoracyjnych zgodnych z naturą. Powrót do korzeni sprawi, że wnętrze nabierze przytulności i stanie się prywatną oazą.  Spokojne, relaksujące kolory ziemi, zieleni, naturalne beże, odcienie bieli będą doskonale komponować się w naturalnej aranżacji. To kwintesencja stylu skandynawskiego. Proste kształty, naturalne materiały takie jak np. kamień, drewno, terakota dodadzą autentyczności całej aranżacji. Doskonałym pomysłem będzie wprowadzenie roślin do wnętrza. Duże, liściaste kwiaty jak np. monstera, wężownica, geranium pomogą wykreować domowy ogród. Stworzenie “miejskiej dżungli” w domowy zaciszu jest kongruentne z ideą życia w zgodzie z naturą. Styl skandynawski lubi proste formy, jasne kolory i dodatki.
Świetny dodatkiem dekoracyjnym będą żaluzje drewniane. To ekskluzywna i piękna osłona okienna dostępna o szerokości piórek 25 mm i 50 mm. Żaluzje drewniane mogą być sterowane ręcznie lub elektrycznie. Doskonale komponują się na dużych przeszkleniach. Sprawią, że wnętrze w nabierze przytulności. Styl skandynawski to drewno, kamienie, natura.

Żaluzje drewniane – rozwiązanie dla osób ceniących piękno stylu skandynawskiego

Styl skandynawski

Piękna kolekcja kolorów drewnianych piórek zaspokoi gusta najbardziej wymagającego użytkownika. Kolekcja Rustic to piórka wykonane z egzotycznego drewna Abachi, które ma niezwykłe właściwości. Drewno nie pęcznieje i nie pęka. Stosowane jest np. do budowy saun. W kolekcji Rustic dostępne są przepiękne kolory: Rustic Ash, Rustic Dune, Rustic Fossil, Rustic Slate, Rustic Black Cofee. Żaluzje z tej kolekcji sprawią, że wnętrze nabierze blasku i ekskluzywności.

Styl skandynawski

żaluzje drewniane

Zapytaj naszych Doradców o żaluzje drewniane Plisso. Pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie do Twoich potrzeb. Każda żaluzja drewniana produkowana jest na indywidualne zamówienie. Gwarantuje to doskonałe dopasowanie do okna. W naszej kolekcji znajdą Państwo bogaty wybór kolorów piórek z doskonałej jakości drewna lipowego i egzotycznego.

Zobacz więcej na temat żaluzji drewnianych na stronie renomowanego producenta żaluzji drewnianych Vertex S.A.